ЛАГУНА СЛАВСКОЕ, ГОТЕЛЬ ЛАГУНА СЛАВСКО, ОТЕЛЬ ЛАГУНА В СЛАВСКОМ, ГОСТИНИЦА ЛАГУНА СЛАВСКОЕ, СЛАВСЬКО

Конференц-зал

Конференц зал
Оренда конференц-залу в Славському (Карпати)
Переваги оренди конференц залу в Славському
Який загальний основний елемент успішних ділових переговорів і злагодженої роботи колективу організації? Довіра — це те, що дозволяє провести угоди воістину вдало і вигідно. Досягти цього можна, змінивши сумовитий і одноманітний офісний вигляд завантаженого міста на освіжаючу атмосферу гір. І неважливо, в яку пору року Ви зважитеся внести різноманітність в свою ділову життя. Головне, що прекрасний настрій і бадьорий бойовий дух буде гарантований Вам особисто і всьому працюючому колективу. Адже, погодьтеся, люди, які отримують задоволення від свого заняття, виконують його швидко, ефективно і, головне, із задоволенням і користю.

У нас для вас:

оренда конференц зали;
застосування різноманітних інноваційних технологій для повноцінного проведення конференцій, тренінгів, семінарів, зборів;
банкети;
кава-брейки;
фуршети;
ланчі;
транспортне обслуговування;
планування і проведення екскурсій;
затишні номери;
проведення корпоративів.
проведення корпоративів
На носі важливе свято, а Ви ще не маєте жодного уявлення, як і, головне, де його провести? А може ви хочете весілля в Карпатах? Не турбуйтеся, і в цьому випадку ми зможемо Вам допомогти. Припиніть переживати і хвилюватися з цього приводу, залиште всі турботи і турботи нам. Запевняємо — персонал готелю Лагуна в Славському впорається з ними просто чудово. Що, як не розкішний сервіс, комфортабельні номери, вишуканий ресторан, сауна, затишна кімната відпочинку і величезний басейн зможуть згуртувати колектив, допоможуть звільнитися від емоційної та психологічної навантаження.

Повірте, співробітники Вашої організації ніколи не забудуть цей відпочинок і з нетерпінням чекатимуть повторення корпоративів саме в готелі Лагуна. Якщо Ви вирішите хоч раз провести Новорічні свята у нас, напевно це стане доброю традицією колективу протягом багатьох років.


Бронювання:

+38-097-0000-383

Адреса:

Львівська область Сколівський район смт. Славське вул. І. Франка, 21

Ще не забронювали номер в нашому готелі? Зробіть це прямо зараз